Naše doprava

Jednou z možností, jak můžeme doručit naše produkty je naše vlastní doprava včetně možnosti doručení až do bytu nebo určené místnosti. Používám dodávku o hmotnosti 3,5 tuny, ketrá nám umožňuje vjezd všude tam, kam se dostane běžné osobní auto.

Přepravní služby doručují jen k prvním uzamykatelným dveřím, naše doprava umí nástroj přivézt, vystěhovat, sestavit a odvézt obaly k likvidaci.

Bohužel cena, termíny a možnosti této dopravy zavisí na více faktorech, jako je např. vzdálenost doručovací adresy od našeho sídla, hodnota a váha doručovaného zboží nebo počet schodů bez výtahu, kam se bude doručovat - s čímž souvisí počet pracovníků.

Pro vybrané produkty je tato doprava zdarma pro celou ČR, stejně tak Vám rádi doručíme digitální piano po Praze a blízkém okolí buď úplně zdarma nebo s montáží za přijatelnou cenu.

Součástí dohody může být i odvoz starého nástroje po předchozí dohodě k dalšímu prodeji u nás jako použitého zboží nebo k likvidaci.

Tato služba je také určena pro ty, kteří mají omezené časové možnosti, protože pro termín doručení nabízíme vždy pevně dohodnuté tříhodinové časové okno. Při doručování větších zásilek přepravní službou může být doručení v podstatě kdykoliv během dne a málokdy lze dohodnout přesnější termín.

Umíme dovézt naše produkty i po Evropě, nejdále jsme zatím byli za Londýnem . 

Zkonzultujte s námi možnost a cenu této dopravy, rádi Vám sdělíme pro konkrétní adresu doručení a konkrétní zboží jasnou cenu a možné termíny doručení na našem telefonu nebo emailu.