digitální piano YAMAHA CLP 775B černý mat

Kód: NCLP775B
Neohodnoceno
Značka: YAMAHA
87.990 Kč / ks 72.719 Kč bez DPH
není skladem
Možnosti doručení
Klaviatura GrandTouch, Grand Expression Modeling

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální piana CLP série využívají nejmodernější technologie k obnovení zážitku hry na klavír, což umožňuje klavíristovi hrát na klaviaturu s mnoha variacemi rychlosti a hloubky úhozu pro dosažení nekonečných variací tónů a vytvoření unikátních osobních vystoupení a výkonů. Díky expresivním schopnostem, které se velmi blíží schopnostem akustického klavíru, je klavírní hra na sérii CLP-700 rozhodně zábavnější než kdykoli předtím.

 

 

 

Piana Clavinova jsou vybavena praktickými funkcemi a možnostmi, které dokáží nabídnout jen digitální piana. Použijte sluchátka, abyste nerušili okolí, nebo připojte Bluetooth® zařízení k vaší Clavinově a přehrávejte si písně a skladby přes ozvučení nástroje. Připojte se také k aplikaci Smart Pianist od Yamahy a získejte užitečnou pomůcku při vašem cvičení na piano. Jednoduchý ovládací panel usnadňuje změnu klavírního nastavení. Pokud je zapnutý dotykový ovládací panel, tak zobrazuje pouze text - když je panel vypnutý, tak nabízí hladký povrch postranního bloku klaviatury jako u akustického piana.

Nejnovější typ klavírní mechaniky GrandTouch od Yamahy se vyznačuje širokým dynamickým rozsahem a věrnou reakcí na každý jemný dotyk, která poskytuje prstům klavíristy širokou škálu tónů - od křehkých a jemných až po hutné a silné. Vysoce konzistentní kladívka této mechaniky replikují příjemnou odezvu, kdy u akustického nástroje kladívka udeří do strun, což umožňuje přesnou kontrolu tónu. Vysoce absorpční povrch ze syntetické slonoviny na bílých klávesách a syntetického ebenu na černých klávesách zabraňuje klouzání prstů, i když hrajete opravdu dlouho a nabízí pocit jako u skutečného akustického klavíru.

Klaviatura GrandTouch obsahuje dřevěné klávesy, které odrážejí zkušenosti Yamahy se dřevem pro klavíry. Stejně jako u klaviatur pro akustické klavíry je masivní dřevo nařezáno z nejlepších částí dobře vysušeného řeziva, takže klávesy jsou odolnější vůči deformacím než klaviatura vyráběná z laminovaného dřeva. Textura a struktura dřeva na klávesách vytváří pocit ještě bližší akustickému klavíru.

Nejnovější typ klavírní mechaniky od Yamahy se vyznačuje širokým dynamickým rozsahem a věrnou reakcí na každý jemný dotyk, která poskytuje prstům klavíristy širokou škálu tónů - od křehkých a jemných až po hutné a silné. Vysoce konzistentní kladívka této mechaniky replikují příjemnou odezvu, kdy u akustického nástroje kladívka udeří do strun, což umožňuje přesnou kontrolu tónu. Vysoce absorpční povrch ze syntetické slonoviny na bílých klávesách a syntetického ebenu na černých klávesách zabraňuje klouzání prstů, i když hrajete opravdu dlouho a nabízí pocit jako u skutečného akustického klavíru.

Klaviatura GrandTouch obsahuje dřevěné klávesy, které odrážejí zkušenosti Yamahy se dřevem pro klavíry. Stejně jako u klaviatur pro akustické klavíry je masivní dřevo nařezáno z nejlepších částí dobře vysušeného řeziva, takže klávesy jsou odolnější vůči deformacím než klaviatura vyráběná z laminovaného dřeva. Textura a struktura dřeva na klávesách vytváří pocit ještě bližší akustickému klavíru.

88 lineárně vyvážených kláves - úplně první mechanika digitálního piana, která nabízí jedinečnou hmotnost a vyvážení pro každou z kláves

Každá jednotlivá klávesa u mechaniky akustického klavíru má svou jedinečnou hmotnost. Je to proto, že struny pro jednotlivé tóny jsou trochu tenčí a kratší v registru výšek a silnější a delší směrem k basovému registru. Lineárně vyvážená kladívková mechanika v nástrojích Clavinova je první svého druhu, která dokáže věrně napodobit toto postupné vyvážení jednotlivých kláves a tím i jejich různou setrvačnost. Toto vede pak k pocitu a odezvě, která je překvapivě velice blízká chování mechaniky u klavíru a umožňuje hráčům lépe pracovat s tónem díky mnohem autentičtějšímu úhozu.

Damper pedál s technologií GP Response

Používání damper pedálu jemně mění charakter přirozeného klavírního zvuku a je nezbytné k tomu, aby mohl klavírista vyjádřit s nástrojem veškeré expresivní možnosti podle svých představ.

Digitální piana Clavinova jsou vybaveny damper pedálem, který neustále vyhodnocuje hloubku stisku pedálu a umožňuje tak rozeznat poloviční stisk pedálu, což umožňuje hráčům v každém okamžiku pracovat přesně s pedálem a měnit hloubku jeho stisku a tím přizpůsobovat charakter klavírního zvuku.

Piana Clavinova se mohou pochlubit vynikající hratelností a všestrannými funkcemi, spolu s propracovaným autentickým designem, který spojuje kompaktní formu s moderní estetikou tak, aby vyhovovaly nástroji, který stanoví moderní standard pro piana. Srdcem designového konceptu Clavinovy je způsob, jak se hráč cítí, když se posadí za piano Clavinova. Ze zorného pole hráče jsou odstraněny zbytečné prvky, čímž se vytváří přesvědčivě přirozený prostor a poskytuje pocit, že sedíte za akustickým pianem. Toto představuje pozornost Yamahy k hráčům, kteří cvičí na Clavinovu a vystupují na akustických klavírech - tito jsou schopni vstoupit na pódium bez napětí a starostí, protože se se vším cítí normálně, tak jak by to mělo být. Piano Clavinova je součástí každodenního života hráče - moderní akcenty a barevné variace je možné doladit k jakémukoli designu interiéru nebo životnímu stylu.

Grand Expression Modeling

Interakce a souhra kladívek, dusítek a strun uvnitř klavíru reaguje na ty nejjemnější nuance klavíristova úhozu a vytváří tím neomezenou škálu tonálních výrazů. Úhozem se rozumí komplexní práce pianisty, nejen intenzita (měkkost / hlasitost) při hře a uvolňování kláves, ale také rychlost a hloubka, jak jsou jednotlivé klávesy stisknuty. Technologie Grand Expression Modeling představená v sérii CLP-700 převádí široce rozmanitý vstup z prstů klavíristy do stejně nekonečné tonální variace klavíru. Toto umožňuje měnit výstup hraním na klávesy různou hloubkou a s různou rychlostí stisku, a to i při použití technik jako jsou trylky nebo legato nebo zdůraznění melodie nad doprovodem.

5-letá záruční lhůta

Pro uplatnění prodloužené 5-leté záruční lhůty, zaregistrujte svůj produkt do 6 měsíců od data koupě na webu YAMAHA https://member.europe.yamaha.com/

Rozměry nástroje : 146 x 97 x 47 cm, váha nástroje 71 kg

Rozměry balení :  61 x 74 x 159 cm, váha balení 109 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální piana
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 93.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: