Digitální piano YAMAHA PS 500B černý mat

Kód: NPS500B
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: YAMAHA
41.490 Kč / ks 34.289 Kč bez DPH
není skladem
Možnosti doručení

Intuitivní ovládání pomocí chytrého zařízení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše připojte k nástroji vaše chytré zařízení a používejte speciální aplikaci Smart Pianist pro přístup ke kompletní konfiguraci a ovládání nástroje. Můžete si také vychutnat sadu výkonných funkcí, jako například generování notového zápisu klavírního doprovodu pro vaše oblíbené písně, což vám pomůže při výuce a společném hraní.

Červená a modrá světla nad každou klávesou vám ukáží, kdy které klávesy zahrát. Tato mimořádná funkce vám pomůže naučit se hrát a cvičit, aniž byste uměli číst noty, díky čemuž je učení zábavnější než kdykoli předtím!

Přehrávejte své oblíbené skladby a písně nebo si vyberte z vestavěné knihovny

Nástroj obsahuje 403 vestavěných skladeb pokrývajících širokou škálu žánrů, od populárních písní až po klasické klavírní skladby. Můžete hrát melodie za doprovodu celé kapely. Výkonná a působivá funkce Audio to Score (převod audia na notaci) automaticky vytváří notový zápis klavírního doprovodu k vašim oblíbeným audio skladbám, takže si můžete zahrát s originálními nahrávkami.

P-515 obsahuje dvě pokročilé technologie, které vám umožní vychutnat si neobyčejně realistický, přirozený zvuk, dokonce i když hrajete s použitím sluchátek:

Binaurální samplování a Stereofonní optimalizace

Klaviatura NWX, kterou naleznete v modelu P-515, nabízí bílé klávesy vyrobené pouze ze dřeva té nejvyšší kvality, navíc potažené po povrchu umělou slonovinou. Černé klávesy jsou potažené tvarovaným syntetickým ebenem. Navíc tato klaviatura představuje skutečný pocit dotlaku (escapementu) známý z akustických klavírů, kdy jsou kladívka rychle odtažena od strun ihned po jejich úderu, aby se zabránilo jakékoliv nežádoucí interferenci s vibrujícími strunami.

Model P-515 je schopen počítat v každém okamžiku s různými stavy strun pro každý z 88 tónů koncertního křídla. Vylepšená VRM technologie nyní počítá také s alikvótními rezonancemi ve vyšších oktávách a také s plnou rezonancí rezonanční desky, rámu a těla nástroje. Tato technologie umožňuje živou, jasnou, bohatě různorodou expresivitu, která odráží neomezený počet faktorů, které ovlivňují výsledný zvuk při hře na klavír.

Alikvóty jsou speciální metodou práce se strunami u klavíru, kdy jsou použity volné struny ve vyšších oktávách pro získání bohatšího tónu. Tyto struny souhlasně vibrují s dalšími strunami v akustickém pianu, rezonují s vyššími harmonickými tóny a dodávají celkovému zvuku nástroje bohatost, brilanci a komplexní barevnost. Protože tyto strunky nemají tlumítka, tak znějí a rezonují i poté, co uvolníte ruce z klaviatury.

P-515 je vybaven 2-pásmovým ozvučovacím systémem se zesilovači 15W + 5W, který poskytuje úchvatný autentický zážitek ze hry na piano s nebývale čistým zvukem.

Kromě toho je P-515 vybaven tzv. Twisted Flare basreflexy - technologií Yamaha převzatou z AV divize, která nabízí čistý a přesný zvuk basů. Zvlněný a lehce zkroucený tvar rovnoměrně rozptýlí proud vzduchu z portu. V porovnání s konvenčním basreflexovým otvorem dokáže Twisted Flare Port redukovat hluk vznikající turbulencí proudu vzduchu, což vede k čistějším a přesnějším reprodukcím basových frekvencí.

Režim Piano Room je zde pro ty, kteří si chtějí snadno, pohodlně a naplno užít hru na nástroj zvukem piana. Bez ohledu na to, jaký máte vybraný zvuk apod., okamžitě můžete vyvolat optimální nastavení pro hru na klavír stiskem jednoho tlačítka. Vyzkoušejte si vytvořit vlastní klavírní zvuk úpravou různých parametrů, jako je pozice víka, rezonance strun, rezonance tlumicího pedálu, křivky citlivosti úhozu atd.

Kromě toho v režimu Piano Room si můžete přidávat efekty, jako například reverb, chorus a různé další efekty, které poskytnou lepší a bohatší expresivní možnosti.

Model P-515 přichází vybaven čtyřiceti různými a jednoduchými rytmickými patterny (doprovod bicích a basy), které se skvěle hodí pro širokou škálu hudebních žánrů. Umožní vám ozvláštnit si svou hru o doprovod, zatraktivnit cvičení, nebo popustit uzdu kreativitě s novými inspirativními nápady.

Naše aplikace "Smart Pianist" vám umožní ovládat mnoho funkcí obsažených v digitálních pianech Yamaha přímo z vašeho chytrého zařízení. Zvuky, rytmy a další nastavení lze zvolit přímo z dotykového displeje, díky čemuž je mnohem snadnější dostat z P-515 to, co potřebujete. Svá oblíbená nastavení si můžete dokonce uložit a snadno je pak kdykoli zase vyvolat. Aplikace Smart Pianist dokáže dokonce ze skladeb uložených ve zvukové knihovně vašeho iOS zařízení vyčíst posloupnost akordů, takže si snadno můžete zahrát se svými oblíbenými písněmi.

Technologie Bluetooth audio pro bezdrátový poslech

Připojte svůj hudební přehrávač přes bezdrátové rozhraní Bluetooth a okamžitě přeměníte P-515 ve vysoce kvalitní ozvučovací systém pro poslech vašich oblíbených skladeb a písní.

Elegantní a dynamický design

Moderní, stylové a elegantní digitální piano P-515 bude ústředním bodem ve vaší pracovně, obývacím pokoji nebo v domácím studiu. S dřevěnými akcenty a leštěnými detaily vypadá P-515 tak dobře, jak i hraje. Když usednete za tento nádherný nástroj, budete opravdu ohromeni tím, jak zkrášlí váš prostor a hudební život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stage piana
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 30.4 kg
? Barva: Černý mat
barva: černý mat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: