keyboard YAMAHA PSR E383

Kód: SPSRE383
Novinka
Neohodnoceno
Značka: YAMAHA
6.470 Kč / ks 5.347 Kč bez DPH
skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Výukový digitální keyboard s 61 dynamickými klávesami. Ideální pro žáky hudebních škol, samouky ale i mírně pokročilé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výukový digitální keyboard s 61 dynamickými klávesami. Ideální pro žáky hudebních škol, samouky ale i mírně pokročilé. Nabízí 650 kvalitních zvuků včetně 12 úžasně realistických zvuků Super Articulation Lite, 260 doprovodů, 125 skladeb a množství interaktivních funkcí. Efekty Reverb, Chorus a 41 typů DSP efektů, 26 typů Harmony, 152 typů Arpeggií. Zcela nová funkce Auto Chord Play pro hru se styly. Výukový režim Keys to Success s výukovými lekcemi. Režim DUO pro hru čtyřruč. USB Audio / MIDI nahrávání / rozhraní. Provoz na adaptér (součástí balení) nebo na baterie.

 Specifikace i:
650 zvukových rejstříků (12 zvuků Super Articulation Lite)
260 automatických doprovodů
Klaviatura s dynamickou odezvou
48-hlasá polyfonie
125 vestavěných skladeb, zpěvník se snadným notovým zápisem (ke stažení online)
Reverb, Chorus a 41 variant DSP efektů
26 typů efektu Harmonye
152 unikátních arpeggií
Funkce "Auto Chord Play" pro hru se styly
Režim "Keys to Success" s výukovými funkcemi
Režim Duo pro hru dvou hráčů
USB Audio nebo MIDI nahrávání / rozhraní
Možnost provozu na baterie (6x AA)

 

 Keyboard s dynamikou úhozu

Yamaha PSR E383 je keyboard s dynamickou klaviaturou. To v praxi znamená, že jak silně do kláves uhodíte prstem, tak silný zvuk se z nástroje ozve. Když budete hrát na klávesy silně, zvuk se zesílí a když zlehka, zvuk bude jemný a decentní.

 Zvuková výbava

Nástroj je vybaven až 650 fantasticky znějícími zvukovými rejstříky včetně pian, varhan, kytar, smyčců, dechových nástrojů, bicích nebo elektronických zvuků syntezátorů a dalších. Hrát můžete tedy opravdu jakýkoli hudební žánr.

 Vestavěné skladby

PSR E383 disponuje 125 písněmi, se kterými můžete hrát nebo se je učit prostřednictvím zpěvníku Song Book, který si můžete zdarma stáhnout v elektronické podobě ze stránek výrobce.

 Výukový režim

Keyboard je vybaven výukovým režimem ve třech krocích, který vám umožní cvičit podle vaší osobní úrovně, takže můžete cvičit pouze pravou rukou, levou rukou nebo oběma rukama dohromady s vestavěnými písněmi a skladbami a podle potřeby opakovaně cvičit stejné fráze. Vaše cvičení je následně vyhodnoceno, čímž vám nástroj poskytuje zpětnou vazbu a ještě větší radost z cvičení.

Výuka ve třech snadných krocích

Zkuste se sami učit pomocí vestavěných skladeb v PSR-E383. I když neumíte číst noty nebo nevíte, jaké klávesy máte hrát, pouhé cvičení podle tří kroků "Poslouchejte, naučte se, kdy noty a hrajte" zobrazených na displeji keyboardu vám umožní učit se doma a zlepšovat se samostatně.

Funkce "Keys to Success"

Funkce "Keys to Success" vám umožní vybrat fráze, které potřebujete ke zvládnutí vestavěných skladeb, a postupně je procvičovat. To znamená, že se můžete soustředit na procvičování důležitých frází a obtížných míst, což zefektivňuje učení skladeb.

Automatické doprovody

Hraní na keyboard nebylo nikdy tak snadné a intuitivní. Stačí zahrát základní tón akordu (nebo celý akord) a výkonné funkce stylu automaticky přidají rytmický, basový a akordický doprovod, který dokonale ladí se zahraným akordem —- snadno si tak můžete užívat hraní, jako byste hráli s celou doprovodnou kapelou. Funkce Auto Chord Play navíc umožňuje automaticky vytvářet hudebně vhodné akordové postupy a dále rozšiřovat vaše hudební obzory.

Funkce Auto Chord Play

Jedním z opravdových požitků z hraní na digitální keyboard Yamaha je zábava při hraní s funkcí automatického doprovodu, díky které máte pocit, že hrajete s kapelou, i když hrajete sami. Připravili jsme pro vás bohatý obsah video lekcí, které vám pomohou zlepšit vaše dovednosti rychleji a příjemněji. Pomocí těchto videí s lekcemi pro jednotlivé nástroje můžete ze samostudia z domova udělat dynamičtější zážitek.

Smart Chord

Pomocí funkce Smart Chord si můžete užívat hraní s automatickým doprovodem ze sekce Style. Stačí zahrát základní tón akordu — nemusíte dokonce zahrát ani celý akord!

Technologie Super Articulation Lite

“Super Articulation Lite“ je možnost reprodukce zvuků podle různých herních technik jedinečných pro konkrétní akustické nástroje. Pokud například zvolíte zvuk kytary, tak můžete realisticky reprodukovat zvuky zkreslené kytary a flažolety pro kytaru s nylonovými strunami.

DSP efekty

Tento model PSR E383 přichází vybaven digitálním signálovým procesorem DSP, který vám umožňuje aplikovat na zvuky různé vestavěné efekty, jako například delay a distortion, a přizpůsobit si tak vlastní hru. Pokud je vybrán zvuk, který obsahuje doporučené nastavení efektu DSP, tak se tento DSP efekt aplikuje na hlavní (Main) part zvuku.

Funkce Arpeggio

Přehrávejte arpeggia (rozložené akordy) automaticky jednoduše zahráním odpovídajících tónů na klaviatuře. Můžete například zahrát kvintakord (základní tón + velkou tercii + čistou kvintu) a arpeggio funkce automaticky vytvoří různé zajímavé fráze. Tuto funkci lze kreativně využít při hudební produkci, stejně jako i při vystoupeních.

 Registrační paměť

Uložte si své oblíbené zvuky a nastavení ovládacího panelu, abyste je mohli okamžitě vyvolat stisknutím jediného tlačítka, dokonce i během hraní. Není třeba hledat zvuky, styly nebo nastavení!

 Rec'n'Share

Pokud si chcete nahrát video, jak hrajete na nástroj a pak ho sdílet třeba na YouTube, TikTok a další sociální sítě, pak je aplikace Rec'n'Share tou správnou cestou právě pro vás. Připojíte PSR E383 k vašemu chytrému zařízení a nahráváte současně obraz i zvuk a vytvoříte si tak snadno kompletní video.

 USB Audio nahrávání/rozhraní

Připojte PSR E383 i k vašemu počítači pomocí USB portu pro přenos audio a MIDI dat.

 Uživatelské rozhraní

Při výběru zvuku, stylu nebo funkce můžete tyto volit přímo pomocí tlačítka Category a numerických tlačítek, bez toho, že byste museli otáčet otočným voličem.

 Režim Duo

Režim duo umožňuje hrát na jednom nástroji dvěma lidem současně tak, že oba mají k dispozici ve své části rozsahu klaviatury tón c1. Užijte si hru na piano s přáteli a rodinou!

 Song Book

Notový zpěvník obsahuje notový přepis vestavěných skladeb a nabídne vám také typy pro výukový režim, včetně obrázků, slovníčku a mnoho dalšího.
Tento zpěvník (Song Book) si můžete stáhnout zdarma z webových stránek s odpovídajícími daty ke stažení pro PSR-E383.

 Sluchátkový výstup

Můžete cvičit bez toho, že byste vydali jakýkoli zvuk z interního ozvučení. Stačí k nástroji připojit sluchátka.

 Nahrávání

Model PSR E383 je vybaven vestavěným rekordérem pro nahrávání vlastních skladeb. Jedná se o ideální pomůcku při cvičení, protože si snadno můžete nahrát svou hru a pak si ji hned poslechnout. Můžete si také například nahrát nejdříve levou ruku a pak spolu s tím cvičit samostatně part pro pravou ruku.

 Napájení z baterií

PSR E383 můžete napájet buď síťovým adaptérem, který je součástí balení a nebo volitelnými bateriemi typu AA. Takže si můžete užívat hraní i v místech, kde není k dispozici napájení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: